Jak stworzyć kreatywny kapelusz i piękny publiczny Vkontakte?

 1. Przedmowa ... Witajcie drodzy czytelnicy, nie pisałem ponownie przez 12 dni ... Kiedy stajecie się...
 2. Jak pięknie zrobić publiczny Vkontakte?
 3. Jak zainstalować widget swojego publicznego Vkontakte na swoim blogu?
Przedmowa ...

Witajcie drodzy czytelnicy, nie pisałem ponownie przez 12 dni ... Kiedy stajecie się rodzicami po raz pierwszy w życiu, preferencje w przydzielaniu czasu zmieniają się na korzyść bycia ze swoją ukochaną córką ...

Dzisiaj postanowiłem wyjść poza mój blog, aby pomóc mojemu blogowi znaleźć nowych czytelników. Postanowiłem stworzyć publiczny Vkontakte, a tym samym zacząć socjalizować mojego bloga.

Dlaczego publiczność, a nie grupa Vkontakte? Wybór między publicznością a grupą musi być dokonany przed rozpoczęciem tworzenia - wtedy będzie to niemożliwe. Jaka jest różnica między publicznością a grupą - w skrócie grupa ma bardziej zaawansowane funkcje, a opinia publiczna jest bardziej jednoznaczna i jasna. W przybliżeniu, biorąc pod uwagę różnice funkcjonalne, można porównać grupę Vkontakte z forum, a publiczność z osobistym blogiem.

A jednak chciałem dla siebie wyjaśnić definicje nowych zachodnich koncepcji dotyczących promocji witryn w sieciach społecznościowych. SMO (Social Media Optimization) to optymalizacja strony internetowej / blogu w sieciach społecznościowych, a SMM (Social Media Marketing) to promocja witryny / bloga w sieciach społecznościowych.

Nawiasem mówiąc, koncepcja publiczności wywodzi się z angielskiego społeczeństwa, które tłumaczy się jako publiczne, społeczne, tj. podatny na socjalizację! 🙂

Jak stworzyć publiczny Vkontakte?

Wszystko, wystarczająco już wcześniej, zaczynam tworzyć publiczność VKontakte. Idę na Twojej stronie Vkontakte i kliknij menu Moje grupy.

Otwiera się lista moich grup, a w prawym górnym rogu klikam wiadomość Utwórz społeczność, pojawia się znak, w którym zaproponowano mi typ społeczności: Grupę, stronę publiczną lub Wydarzenie.

Wybieram stronę publiczną lub prościej - publiczną. Wprowadzam nazwę mojego nowego asystenta w sieci społecznościowej Vkontakte, aby promować mój blog - Blog WordPress zrób to sam i kliknij Utwórz społeczność.

Wprowadzam nazwę mojego nowego asystenta w sieci społecznościowej Vkontakte, aby promować  mój blog  -  Blog WordPress zrób to sam i kliknij Utwórz społeczność

Dalej jest strona - Tworzenie oficjalnej strony, na której musisz wybrać - co jest moją publicznością. Wybieram stronę i zgadzam się z zasadami Vkontakte potwierdzającymi, że jestem oficjalnym przedstawicielem mojej strony, a następnie klikam na Utwórz stronę poniżej.

Wybieram stronę i zgadzam się z zasadami Vkontakte potwierdzającymi, że jestem oficjalnym przedstawicielem mojej strony, a następnie klikam na Utwórz stronę poniżej

Następna jest bardziej szczegółowa strona, aby porozmawiać z danymi osobowymi mojego publicznego Vkontakte. Tak więc nazwa samej publiczności, którą już ustawiłem, teraz zrobię krótki i rozpoznawalny link mojej publiczności - vk.com/howmakeit_ru .

Następnie kliknę dodatkowe ustawienia poniżej, możesz tam autoryzować swoje konto na Twitterze, aby wszystkie posty na moim publicznym komputerze trafiły na moje konto na Twitterze. W każdym razie otwieram twittera dla mojego bloga od dawna, ale praktycznie nieużywany. Upoważniam to - teraz będzie więcej regularnych wpisów! Teraz wybieram kategorię mojej publicznej witryny. Piszę kilka słów o firmie: howmakeit.ru - kroki, aby utworzyć bloga. Dodaj link do swojego bloga. Wpisz datę utworzenia swojego bloga. Wszystko z podstawowymi ustawieniami aż do zakończenia, możesz zapisać. Technicznie mam gotową, działającą, ale wciąż pustą publiczność.

Jak pięknie zrobić publiczny Vkontakte?

Przechodzę do drugiej ważnej części moich dzisiejszych poszukiwań - pusta publiczność musi być wypełniona czymś, co przyciągnie czytelników. Ale najpierw musisz narysować graficznie. Wydaje się, że łatwo jest wybrać i przesłać zdjęcie i to wszystko.

Aby jednak uczynić publiczność lub grupę Vkontakte piękną i atrakcyjną, musisz posiadać Photoshopa na poziomie prostego użytkownika i znać kilka sztuczek - jak umieszczać zdjęcia w głowie publicznej lub grupie Vkontakte.

Biorę aparat, stawiam go na statywie, biorę netbooka do ręki i robię następne zdjęcie ->

Zdjęcie nie wyszło tak gorąco .... Cóż, dla mojego kreatywnego pomysłu jest to oświetlone i dopasowane! Load Ładuję go do Photoshopa i ostrożnie wycinam z netbooka i cienia. Jak pracowałem w Photoshopie, nie wyjaśnię, nie jest interesujące, jeśli masz bloga i nadal nie masz Photoshopa, polecam naukę, dobrze, wpisując „Photoshop Tutorials lub Photoshop Lessons” w wyszukiwaniu, jest wiele bardzo przydatnych linków.

Robię dwa zdjęcia, jedno duże w środku czapki mojej publiczności w Vkontekte. Sekret polega na tym, jak wstawić zdjęcie do nagłówka grupy publicznej lub grupy Vkontakte ??? To proste! Konieczne jest opublikowanie gotowego obrazu na ścianie i opublikowanie go.

Konieczne jest opublikowanie gotowego obrazu na ścianie i opublikowanie go

Następnie, patrząc na ścianę, kliknij czas publikacji, a samo zdjęcie otworzy się w osobnym oknie, a pod nim pojawi się rząd napisów, z których jeden do naprawienia, musisz go nacisnąć!

Następnie, patrząc na ścianę, kliknij czas publikacji, a samo zdjęcie otworzy się w osobnym oknie, a pod nim pojawi się rząd napisów, z których jeden do naprawienia, musisz go nacisnąć

A moje główne zdjęcie jest załadowane, teraz ładuję standardowy obraz boczny ... A teraz mój publiczny VK wygląda tak:

Możesz zobaczyć i subskrybować moje publiczne ->  tutaj Możesz zobaczyć i subskrybować moje publiczne -> tutaj . Pracowałem trochę nad oryginalnym obrazem, rysując zawiniętą krawędź od dołu, która jest wyłączona w prawym dolnym rogu, a ze względu na napis nie zapomnij! Subskrybuj! i strzała. W tym miejscu, w którym osoba, która nie subskrybuje mojej publiczności, udając się do niego, zobaczysz przycisk subskrypcji. Jest to rodzaj chipa - do publicznego zapraszania osób.

Na wszelki wypadek, powiem, rozmiar moich zdjęć, nagle, eksperymentujesz również na swoich grupach publicznych i Vkontakte! Large Duży (centralny) obraz ma rozmiar 475x370 pikseli, a obraz boczny ma rozmiar 200x372.

Wszystko wydawało się być zrobione, zacząłem publikować pierwsze posty i opowiadać znajomym o mojej nowej publiczności. A potem przypomniałem sobie widżet ...

Jak zainstalować widget swojego publicznego Vkontakte na swoim blogu?

Tym razem odwiedzam stronę programistów Vkontakte, która jest mi już dobrze znana - w widgecie społeczności . Wstawiam link do mojego publicznego Vkontakte, definiuję parametry szerokości i szerokości widżetu oraz to, co zostanie mi wyświetlone. Domyślnie wyświetlani są publiczni subskrybenci - idealnie mi pasuje.

Poniżej, jak zwykle, generowane są dwa kody: pierwszy do wstawienia w nagłówek.php między tagami <head> i </ head>, a drugi kod wstawiam do paska bocznego na blogu. Mam dwa wąskie marginesy na widgety na pasku bocznym, więc musiałem zrobić szerokość - aż 190 skrybów. Patrzę - to działa! 🙂

Tutaj, być może w tej dobrej notatce, konieczne byłoby dokończenie artykułu ... Cóż, mam inny sekret, który chcę się z wami podzielić, moi drodzy. 🙂

Jeśli wejdziesz na moją stronę publiczną -> Zarządzaj stroną -> Ustawienia zaawansowane, gdzie skonfigurowałem eksport publikacji do Twittera, dosłownie mówi się: Importuj i eksportuj. Możesz skonfigurować automatyczne nadawanie wiadomości na Twitterze lub automatycznie pobierać posty z zewnętrznego kanału RSS.

Skonfigurowałem eksport, ale jeśli chcę, aby mój kanał RSS był transmitowany do mojej publiczności - co powinienem zrobić? Brak ustawień importu na stronie. Okazuje się, że musisz napisać do serwisu pomocy technicznej (kliknij na stronę Vkontakte -> pomoc -> nowe pytanie).

I piszę tutaj:

Cześć
To jest mój blog - http://howmakeit.ru/
Chcę, aby automatycznie przechodziło do transmisji nowych rekordów w moim publicznym Vkontakte http://vk.com/howmakeit_ru
Widżety VKontakte są instalowane na moim blogu. Dziękuję

W polu wysyłania tej wiadomości automatycznie otrzymałem automatyczną odpowiedź - dziękuję za skontaktowanie się
Twoje pytanie jest zarejestrowane w systemie. Otrzymasz odpowiedź od agenta pomocy technicznej.
Szacowany czas oczekiwania wynosi 15 godzin.

Wkrótce mi odpowiedzą, a ja skonfiguruję import kanału RSS mojego bloga do mojego Vkontakte Public. 🙂

UPD: Powiedziano mi, co następuje:

Witaj, Aleksandrze!

Niestety do tej pory Twoja publiczna strona ma zbyt mało subskrybentów. Napisz do nas ponownie, jeśli będzie ich więcej niż 10 osób.

Pozdrawiam
Zespół wsparcia VKontakte

Jak się później okazało, aby automatycznie zaimportować posty za pośrednictwem RSS z Twojego bloga do publicznej wiadomości, musisz zrobić trzy rzeczy: wybrać 10 subskrybentów do publicznej wiadomości, zainstalować widżet Vkontakte na swoim blogu i dopiero po tym napisać do serwisu pomocy technicznej ...

Później czekałam na 10 subskrybentów i dołączono mnie do transmisji kanału RSS mojego bloga do publicznej wiadomości! 🙂
Teraz - naprawdę wszystko na dziś! Powodzenia w twoich wysiłkach!

Jak pięknie zrobić publiczny Vkontakte?
Jak zainstalować widget swojego publicznego Vkontakte na swoim blogu?
Dlaczego publiczność, a nie grupa Vkontakte?
Jak pięknie zrobić publiczny Vkontakte?
Sekret polega na tym, jak wstawić zdjęcie do nagłówka grupy publicznej lub grupy Vkontakte ?
Jak zainstalować widget swojego publicznego Vkontakte na swoim blogu?
Skonfigurowałem eksport, ale jeśli chcę, aby mój kanał RSS był transmitowany do mojej publiczności - co powinienem zrobić?
О школе
О школе

О школе

Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6.
История

История

Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по
Похожие новости /   Комментарии

  Обновления сайта

  Здравствуйте. Сегодня наконец то мы обновили наш сайт. Теперь на сайте доступны библиотеки для чтения, Вы всегда можете задать вопрос администратору сайта. Получить консультацию на все интересующие вопросы. Ознакомится с новыми событиями и новостями. В дальнейшем сайт будет наполнятся свежими новостями и статьями.

  О школе

  Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6. Полное название- Средняя школа №18 с углублённым изучением английского языка Директор: Шевелёва Надия Магсутовна. Научный руководитель: Русинова Сазида Исмагиловна,

  История

  Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по эволюционному пути, избегая резких преобразований, опасных в этой системе человеческой деятельности. С этой целью 7 лет школа работала в условиях экспериментальной площадки, где