Jak promować witrynę w pierwszej 10 google lub yandex?

W tym artykule opowiem o wnioskach, do których doszedłem, kiedy promowałem strony internetowe. Informacje będą przydatne dla tych, którzy zamierzają promować nowe strony.

Czy znasz ogłoszenie promocji seo-site za 10-20 tysięcy rubli miesięcznie za promocję linków? Kompleksowa promocja jest znacznie droższa. Linki to tylko jeden z czynników wpływających na pozycję Twojej witryny. Ten artykuł ujawnia niektóre niuanse seo. Jeśli potrzebujesz promocji komercyjnej w Moskwie lub regionach, warto skontaktuj się z ekspertami.

W praktyce proces promocji jest bardzo uciążliwy i polega na utrzymaniu odbiorców w witrynie lub na promowanej stronie.

Podstawową złotą zasadą, dzięki której nowa witryna może pojawiać się na najwyższych pozycjach wyszukiwarek, jest obecność unikalnych i przydatnych informacji. W przypadku zapytań o niskiej częstotliwości nowa witryna natychmiast znajdzie się w pierwszej 10 lub 20. Możesz sprawdzić częstotliwość zapytań za pomocą narzędzi Google AdWords i Wordstat.yandex.

Dzięki zapytaniom o średniej częstotliwości Twoja witryna może również zajmować całkiem dobre pozycje. Podam przykład dotyczący mojej strony. Artykuł „ Wybierz szablon dla witryny Wordpress „Zostałem stworzony spontanicznie i nie powiedziałbym, że w momencie pisania było bardzo wysokiej jakości (jakość treści witryny musi działać cały czas), ale mimo to na życzenie szablonów wordpress , które mają średnią liczbę żądań miesięcznie 5400 40 miejsce, czyli uderzaj w top 40 dosłownie tydzień po indeksowaniu. Wybrano celowanie - wszystkie lokalizacje. Podczas sprawdzania - wpisując prośbę i wybór, na przykład w regionie moskiewskim, strona nadal okazała się być na 40 miejscu.

Obserwowałem także, kiedy witryna znalazła się na szczycie 10-20 różnych żądań o częstotliwości 500 lub 1000 żądań miesięcznie. Na przykład moja strona zajęła całkiem dobrą pozycję pod względem zapytań o średniej częstotliwości, co stymuluje pracę nad jakością materiału. Pozycje witryny dla konkretnego żądania można znaleźć na stronie http://webmasters.ru/tools/serppos. W rzeczywistości istnieje duża liczba zasobów, w których można sprawdzić pozycję witryny, ale najpierw dostałem tę i mimo, że nigdy nie skompilowałem semantycznego rdzenia dla mojej witryny, witryna zajęła następujące pozycje w zapytaniach o średniej częstotliwości. Dane za 6 listopada 2013 r. Przedstawiono na poniższych rysunkach:

Przedstawiono na poniższych rysunkach:

Zgodnie z artykułem „Jak działa wyszukiwarka Google?” Nie każda witryna może przejść na górę strony lub nawet pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Algorytmy Google oparte są na ponad 200 unikalnych sygnałach, na przykład, jak często przechodzą na stronę internetową, tytuł tytułu i tak dalej. W Pomocy Google znajdują się artykuły, które odpowiadają na nasze pytanie: „Jak poprawić pozycję witryny?”

„Zwiększ ranking witryny w wynikach wyszukiwania”

Twórz interesujące treści

Zalecenia dla webmasterów

Zrobiłem poniższy wykres, aby pokazać najbardziej żywo, jak promować stronę na wysokich pozycjach. Pierwszą i najważniejszą jest unikalna i użyteczna i dobrze zaprojektowana treść. Podczas istnienia witryny ten element będzie bardzo ważny. Następna jest obecność zasobu. Zakłada się, że odwiedzana będzie strona wysokiej jakości, będzie wyszukiwana w wyszukiwarce, będzie odwoływana , TIC i PageRank wzrosną. Górne kroki będą bez znaczenia bez podstawy. Na szczycie piramidy są najmniej istotne czynniki.

Na szczycie piramidy są najmniej istotne czynniki

Podsumowując. Aby promować witrynę w pierwszej 10, musisz wykonać następujące czynności:

1. Zbuduj semantyczny rdzeń witryny. Jest to szczególnie ważne w przypadku witryn firmowych, ale jeśli prowadzisz bloga i nie starasz się na nim zarabiać, nie musisz być rdzeniem semantycznym.

2. Wpisz unikalny i użyteczny materiał, a także dobrze zaprojektuj swoją stronę:

- Użyj zdjęć i wideo

- Tytuł wpisu powinien odzwierciedlać jego treść.

- Wewnętrzna optymalizacja stron witryny, na przykład obecność opisu witryny - opis i tak dalej.

- Wewnętrzne ponowne łączenie (linki wewnątrz witryny)

3. Wybierz zapytanie o średniej częstotliwości i wprowadź je w wyszukiwarce, a następnie kliknij pierwsze 2 witryny i zwróć uwagę na następujące kwestie:

- jaki ruch w witrynie

- jak oprawiany jest artykuł lub strona (czy są zdjęcia, wideo)

- czy są jakieś komentarze?

- wiek witryny

- Czy na końcu strony znajdują się linki do innych artykułów?

4. Zwracaj uwagę na poprzednie punkty i sposób, w jaki najlepsze witryny radziły sobie z nimi, a następnie napisz unikalny materiał lub przeprowadź przepisywanie artykułów . Na przykład promujesz kampanie instalacji okien, a najwyższe pozycje zajmują witryny, które mają dobre artykuły i są już zoptymalizowane dla konkretnego zapytania o średniej lub wysokiej częstotliwości, możesz przepisać ten artykuł. Przepisz to przepisywanie tekstu własnymi słowami.

Powodzenia dla wszystkich, mam nadzieję, że ten materiał będzie przydatny, aby promować swoje witryny na wysokich stanowiskach.

Powiązane artykuły:
Dodaj witrynę do wyszukiwarek Google, Yandex i tak dalej.
Tworzymy semantyczny rdzeń witryny
Zalecenia dotyczące zapewnienia jakości witryny
Umieszczamy licznik obecności na żywo Internet

Czy znasz ogłoszenie promocji seo-site za 10-20 tysięcy rubli miesięcznie za promocję linków?
W Pomocy Google znajdują się artykuły, które odpowiadają na nasze pytanie: „Jak poprawić pozycję witryny?
О школе
О школе

О школе

Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6.
История

История

Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по
Похожие новости /   Комментарии

  Обновления сайта

  Здравствуйте. Сегодня наконец то мы обновили наш сайт. Теперь на сайте доступны библиотеки для чтения, Вы всегда можете задать вопрос администратору сайта. Получить консультацию на все интересующие вопросы. Ознакомится с новыми событиями и новостями. В дальнейшем сайт будет наполнятся свежими новостями и статьями.

  О школе

  Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6. Полное название- Средняя школа №18 с углублённым изучением английского языка Директор: Шевелёва Надия Магсутовна. Научный руководитель: Русинова Сазида Исмагиловна,

  История

  Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по эволюционному пути, избегая резких преобразований, опасных в этой системе человеческой деятельности. С этой целью 7 лет школа работала в условиях экспериментальной площадки, где