Program do rozliczania ruchu w sieci i Internecie

 1. Program zawiera informacje na temat zbierania danych o ruchu
 2. Przykłady zadań rozwiązanych przez program
 3. Nagrody
 • Łatwa konfiguracja!
 • Przepływy wykresów w czasie rzeczywistym.
 • Kontroluj wszystkie urządzenia z jednego komputera.
 • Powiadom o przekroczeniu limitu.
 • Obsługuje liczniki WMI, SNMPv1 / 2c / 3 i 64-bitowe.
 • Ustal, kto pobiera, skąd.
 • Sprawdź dostawcę!

„10-Strike: Traffic Accounting” to prosty program do kontroli przepływu ruchu na komputerach, przełącznikach, serwerach w sieci w przedsiębiorstwie, a nawet w domu (3 czujniki mogą być monitorowane bezpłatnie w wersji próbnej nawet po upływie 30-dniowego okresu próbnego) „10-Strike: Traffic Accounting” to prosty program do kontroli przepływu ruchu na komputerach, przełącznikach, serwerach w sieci w przedsiębiorstwie, a nawet w domu (3 czujniki mogą być monitorowane bezpłatnie w wersji próbnej nawet po upływie 30-dniowego okresu próbnego). Monitoruj ilość ruchu przychodzącego i wychodzącego zużywanego na komputerach w sieci lokalnej, w tym kiedy jesteś online.

Program stale gromadzi statystyki z hostów sieciowych na temat ruchu przychodzącego i wychodzącego i wyświetla w czasie rzeczywistym dynamikę zmian prędkości transmisji danych na interfejsach sieciowych w postaci wykresów i tabel Program stale gromadzi statystyki z hostów sieciowych na temat ruchu przychodzącego i wychodzącego i wyświetla w czasie rzeczywistym dynamikę zmian prędkości transmisji danych na interfejsach sieciowych w postaci wykresów i tabel.

Dzięki naszemu oprogramowaniu księgowemu możesz wykryć pozbawionych skrupułów użytkowników, którzy zużywają dużo ruchu internetowego w Twojej organizacji Dzięki naszemu oprogramowaniu księgowemu możesz wykryć pozbawionych skrupułów użytkowników, którzy zużywają dużo ruchu internetowego w Twojej organizacji. Naruszenie dyscypliny pracy przez pracowników prowadzi do spadku wydajności pracy . Prosta analiza zużycia ruchu komputerów pracowników pozwoli Ci znaleźć najbardziej aktywnych użytkowników sieci. Korzystając z czujników WMI, nie trzeba nawet instalować niczego na komputerach sieciowych, wystarczy tylko hasło administratora.

Niestety w naszym kraju nie wszędzie jest ruch internetowy dla osób prawnych jest tani Niestety w naszym kraju nie wszędzie jest ruch internetowy dla osób prawnych jest tani. Często zdarza się, że nadmierna aktywność użytkowników w Internecie (często niezwiązana z przepływem pracy) prowadzi do przekroczenia środków organizacji na opłacenie połączenia. Korzystanie z naszego programu pomoże zapobiec niespodziewanie wysokim rachunkom za Internet w firmie. Możesz skonfigurować alert, aby zużywał określoną ilość ruchu przez komputery w sieci przez pewien czas.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję już teraz i spróbuj Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję już teraz i spróbuj! Podczas okresu testowego nie ma ograniczeń dotyczących liczby czujników (monitorowanych interfejsów sieciowych). Po 30 dniach testów będziesz mieć 3 czujniki za darmo na zawsze. Może poprosić darmowy klucz na 10 czujników!

Obsługiwane są systemy Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Program znajduje się w jednolitym rejestrze rosyjskich programów Ministerstwa Komunikacji Program znajduje się w jednolitym rejestrze rosyjskich programów Ministerstwa Komunikacji.

Program zawiera informacje na temat zbierania danych o ruchu

Program jest zaimplementowany jako usługa i może być zainstalowany na serwerze w celu rejestrowania ruchu w sieci, gromadzenia statystyk i wysyłania alertów w tle przez całą dobę Program jest zaimplementowany jako usługa i może być zainstalowany na serwerze w celu rejestrowania ruchu w sieci, gromadzenia statystyk i wysyłania alertów w tle przez całą dobę. Pakiet jest w pełni funkcjonalny we wszystkich nowoczesnych wersjach systemu Windows, począwszy od Windows 2000, a skończywszy na Windows 7/8 i Server 2008/2012/10/2016.

Rachunkowość ruchu może być wykonana przy użyciu: 1) protokołu SNMP (dla przełączników i * urządzeń nix), 2) WMI (dla komputerów PC) i 3) przy użyciu agentów zdalnych (dodatkowy komponent programu zainstalowany na zdalnych komputerach z systemem Windows) Rachunkowość ruchu może być wykonana przy użyciu: 1) protokołu SNMP (dla przełączników i * urządzeń nix), 2) WMI (dla komputerów PC) i 3) przy użyciu agentów zdalnych (dodatkowy komponent programu zainstalowany na zdalnych komputerach z systemem Windows). Obsługa SNMP umożliwia odpytywanie komputerów i serwerów Linux, przełączników zarządzanych i innych urządzeń sieciowych. Agenty na komputery PC zawierają wbudowany sniffer, który pozwala uzyskać adresy hostów, z którymi współdzielisz i gromadzić statystyki, aby zidentyfikować najbardziej aktywne hosty zdalne. Agent jest zawarty w pakiecie dystrybucyjnym programu i można go zainstalować centralnie bez omijania komputerów w domenie.

Możesz skonfigurować alerty i uruchamiać określone działania (od wysyłania wiadomości SMS i wiadomości e-mail do zamykania komputerów i ponownego uruchamiania usług), gdy host przekroczy krytyczne wartości prędkości lub natężenia ruchu Możesz skonfigurować alerty i uruchamiać określone działania (od wysyłania wiadomości SMS i wiadomości e-mail do zamykania komputerów i ponownego uruchamiania usług), gdy host przekroczy krytyczne wartości prędkości lub natężenia ruchu. Program do rozliczania ruchu w sieci ma rozbudowane funkcje raportowania i statystyki wyświetlania w postaci wykresów i tabel podsumowań.

Możesz analizować wykresy i tabele zużycia ruchu w sieci i wykrywać komputery pracowników, które zużywają najwięcej ruchu, a także analizować adresy hostów w Internecie, z którymi odbywa się intensywna wymiana danych (jednak w tym celu agent z wbudowanym snifferem musi być zainstalowany na zdalnych komputerach oraz w programie do korzystania z czujnika typu „ Analiza pakietów sieciowych ” Możesz analizować wykresy i tabele zużycia ruchu w sieci i wykrywać komputery pracowników, które zużywają najwięcej ruchu, a także analizować adresy hostów w Internecie, z którymi odbywa się intensywna wymiana danych (jednak w tym celu agent z wbudowanym snifferem musi być zainstalowany na zdalnych komputerach oraz w programie do korzystania z czujnika typu „ Analiza pakietów sieciowych ”!), który pozwoli wyciągnąć wnioski na temat tego, co robią pracownicy przedsiębiorstwa w miejscu pracy.

Przykłady zadań rozwiązanych przez program

* Czy masz ograniczony ruch * Czy masz ograniczony ruch? Czy jesteś pewien, że Twój dostawca jest uczciwy? Sprawdź dane wolumenu ruchu dostawcy za pomocą danych liczników naszego programu księgowego.

* Masz wątpliwości co do szerokości kanału * Masz wątpliwości co do szerokości kanału? Sprawdź średnią i maksymalną szybkość przesyłania informacji w dowolnym okresie w naszym programie.

* Okresowo zmniejsza prędkość interfejsu sieciowego przełącznika * Okresowo zmniejsza prędkość interfejsu sieciowego przełącznika? A może port przestał działać? Program to naprawi i powiadomi Cię natychmiast!

* Powoli otwieraj strony witryn * Powoli otwieraj strony witryn? Może ktoś w biurze pobiera filmy, oceniając cały kanał? Dowiedz się, kto korzysta z naszego oprogramowania do pomiaru ruchu!

* Boisz się „przekroczyć” limit ruchu przedpłaconego podczas korzystania z Internetu w przedsiębiorstwie lub dostępu mobilnego w sieciach 3G / 4G * Boisz się „przekroczyć” limit ruchu przedpłaconego podczas korzystania z Internetu w przedsiębiorstwie lub dostępu mobilnego w sieciach 3G / 4G? Ustaw alarm tak, aby przekraczał dozwoloną ilość danych dla dowolnego okresu.

Zrzuty ekranu głównego okna programu:

Zrzuty ekranu głównego okna programu:W czasie rzeczywistym można oglądać wykresy prędkości ruchu przychodzącego i wychodzącego z komputerów i urządzeń sieciowych na ekranie. Możesz szybko określić, kto wydaje najwięcej ruchu i zatyka kanał.

Program stale monitoruje zużycie ruchu na komputerach w sieci i może Cię ostrzec, gdy określone warunki , które możesz ustawić, są spełnione . Na przykład, jeśli ilość ruchu zużywanego przez dowolny komputer przekracza określoną kwotę lub średnia szybkość przesyłania informacji przez pewien okres jest wyższa / niższa od wartości progowej. Jeśli określony warunek zostanie spełniony, program powiadomi Cię w jeden z następujących sposobów:

 • wydawanie wiadomości na ekranie komputera;
 • sygnał dźwiękowy;
 • wysyłanie wiadomości e-mail;
 • zapis do pliku dziennika programu;
 • zapis w systemie dziennika zdarzeń.

Ponadto program rozliczania ruchu może wykonywać określone działania, gdy spełnione są następujące warunki: uruchomić program, wykonać skrypt VB lub JS, zrestartować usługę, ponownie uruchomić komputer itp.

Podczas pracy program monitorujący gromadzi statystyki ruchu na komputerach sieciowych. W każdej chwili możesz dowiedzieć się, kto pochłonął ruch i ile w dowolnym momencie osiągnęły szybkość transmisji danych. Wykresy prędkości pobierania / przesyłania ruchu, a także tabele zużycia ruchu, mogą być tworzone dla dowolnego okresu lub daty.

Nagrody

W lutym 2015 r W lutym 2015 r. Angielska wersja programu zasłużyła na nagrodę - finalistę konkursu „Network Computing Awards 2015” popularnego brytyjskiego magazynu „Network Computing” w nominacji „Produkt Optymalizacji Roku”.

Po zakupie licencji otrzymasz subskrypcję bezpłatnych aktualizacji programu i tych. wsparcie przez rok.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję już teraz i spróbuj! Obsługiwane są systemy Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016.

Czy jesteś pewien, że Twój dostawca jest uczciwy?
Masz wątpliwości co do szerokości kanału?
Okresowo zmniejsza prędkość interfejsu sieciowego przełącznika?
A może port przestał działać?
Powoli otwieraj strony witryn?
Może ktoś w biurze pobiera filmy, oceniając cały kanał?
Boisz się „przekroczyć” limit ruchu przedpłaconego podczas korzystania z Internetu w przedsiębiorstwie lub dostępu mobilnego w sieciach 3G / 4G?
О школе
О школе

О школе

Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6.
История

История

Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по
Похожие новости /   Комментарии

  Обновления сайта

  Здравствуйте. Сегодня наконец то мы обновили наш сайт. Теперь на сайте доступны библиотеки для чтения, Вы всегда можете задать вопрос администратору сайта. Получить консультацию на все интересующие вопросы. Ознакомится с новыми событиями и новостями. В дальнейшем сайт будет наполнятся свежими новостями и статьями.

  О школе

  Школа была открыта в 1959г. Первые выпускники были выпущены в 1966 г. Учредителем является МНО РТ, Горисполком. Координаты школы: Республика Татарстан, 420012, г. Казань, ул. Муштари д.6. Полное название- Средняя школа №18 с углублённым изучением английского языка Директор: Шевелёва Надия Магсутовна. Научный руководитель: Русинова Сазида Исмагиловна,

  История

  Школа № 18 была создана в 1959 году, как первая школа в республике Татарстан с углублённым изучением английского языка. Реформирование школьного образования проводится в школе по эволюционному пути, избегая резких преобразований, опасных в этой системе человеческой деятельности. С этой целью 7 лет школа работала в условиях экспериментальной площадки, где